فیلم اخراج هنرجوی بابک صحرایی از لایو اینستاگرام بخاطر خوردن آب

ماجرای جنجالی اخراج از لایو اینستاگرام بخاطر خوردن آب
4.5/5 - (2 امتیاز)

ماجرای جنجالی اخراج از لایو اینستاگرام بخاطر خوردن آب

 

آقای بابک صحرایی ترانه‌سرا و روزنامه‌نگاری که سردبیری خبرگزاری تریبون هنر را بر عهده دارد، در لایو اینستاگرامی‌اش هنرجویش را به علت نوشیدن آب اخراج کرد.

ویدیو لایو اخراج هنرجوی بابک صحرایی از لایو بخاطر خوردن آب

در این ویدیو شخص هنرجو که حواسش به ماه رمضان نیست جلوی دوربین مقداری آب می نوشد. پس از آن آقای صحرایی او را مورد بازخواست قرار داده و شماتت می کند و در انتها او را از لایو اخراج می کند.
شاگردش بعد از آنکه متوجه موضوع می شود عذرخواهی می کند و اذعان می کند که حواسش نبوده است اما درنهایت صحرایی او را از لایو اخراج می کند.
این اقدام صحرایی مورد توجه بسیاری از کاربران فضای مجازی قرار گرفته و تحقیر و بازخواست این هنرجو در لایو اینستاگرام واکنش هایی دربر داشته است.

2 دیدگاه برای “فیلم اخراج هنرجوی بابک صحرایی از لایو اینستاگرام بخاطر خوردن آب

  1. مهران گفته:

    گرچه چاپلوسی و تزویر بهرحال حال بهم زن هست اما آقای صحرایی چاپلوسی و دورقاب چینی را کاملا هدفمند و مهندسی شده انجام میدن .
    جناب صحرایی خوردن یک جرعه اب برای آماده شدن جهت صحبت اونهم بطور سهوی در جمهوری اسلامی خیلی کار زشتی هست اما نوشتن شعر و همکاری با گوگوش و لیلا فروهر و شهره و شهرام و سایر مبتذلین اصلا زشت نیست .اینو میگن پشت اشتباه مردم قایم شدن و مصادره به مطلوب کردن .

  2. منصور گفته:

    خیلی موجود منافق و کثیفیه. این حرکت کاملا داعش گونه س و البته ایشون خوب بلده که چجوری موج سواری کنه. وگرنه همزمان با فعالیت با خواننده ای مثل گوگوش، وزارت ارشاد بهش مجوز نمیداد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *