حواشی هنرمندان

انتقاد یغما گلرویی از محسن چاوشی و حمایت از ابی

انتقاد یغما گلرویی از محسن چاوشی و حمایت از ابی

موضوع میان محسن چاوشی ، ابراهیم حامدی (معروف به ابی) و مهشید حامدی (همسر ابی) واکنش های متعددی میان کاربران فضای مجازی و برخی هنرمندان داشته است. مشاجره لفظی که میان محسن چاوشی و مهشید حامدی همسر ابی رخ داد در ابتدا واکنش ابراهیم حامدی را موجب شد که وی با انتشار کلیپی در صفحه اینستاگرامش عکس العمل نشان داد.

در ادامه یغما گلرویی نسبت به پاسخ تند محسن چاوشی عکس العمل نشان داد و در استوری اینستاگرامش اینگونه گفت:

انتقاد تند یغما گلرویی ترانه سرا از محسن چاوشی

 

یغما گلرویی شاعر و ترانه سرا با انتشار استوری نوشت:

تاختن به خوانندگان غرب نشین آن هم از طرف کسی که خود برای چند سال بدل بی کیفیت یکی از همان خوانندگان بوده غم انگیز است.اگر امروز موسیقی مردم وجود دارد بخش بزرگی از این حضور را مدیون خوانندگان و موزیسین ها و ترانه سرایانی است که هر یک با بضاعت خود در سال های تعزیر، چراغ موسیقی مردمی را در غربت روشن نگه داشتند.

این واکنش در پی ماجرای مشاجره لفظی میان محسن چاوشی و همسر ابی رخ داد که برای دانستن این ماجرا مطلب زیر را مشاهده کنید:

کلیپ پیام ابی به محسن چاوشی + ماجرای همسر ابی و محسن چاوشی

نوشته های مشابه

‫۴ دیدگاه ها

  1. من ازروزی که صدای آقای چاوشی کپی کار سیاوش قمبشی رو شنیدم حدس میزدم ایشان اصلا برای همین خلق شدند؟! آقای یغما گلروئی دقیقا زدند به هدف و عدو شود سبب خیر اگر خدا حواهد جوابیه آقای چاوشی نهان ایشان را برملا کرد دیگر شما انتظار دارید همچون سایر سلبریتی هائی که بردوش مردم زجر کشیده میهنمان سوارند وپیاده نمیشودند وبار خودرا از هرنظر بسته اند از درد مردم بگوید یا بخواند. درود بر ابراهیم حامدی وهمسر محترمشان آفرین بر تمام جوانان وهنرمندان پیشکسوت که در غربت ایران را زنده نگاه میدارند.

  2. از کی تا حالا ابی و زنش حامی ایران و مردمش شدن .کنسرت دوبی اسم خلیج فارسو نیاورد .رفت عربستان در حضور ۵۰ نفر کنسرت گذاشت برای بن سلمان مردم خوب میدونن کی خوبه کی جنسش خرابه

  3. دقیقا همینطوره
    کسی که بخاطر یه مشت دلار نتونه اسم خلیج فارس رو بیاره بعداً از ادای وطن پرستی درآوردن خودش باید خجالت بکشه!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا