انفجار در شهر قدس تهران تکذیب شد + واکنش فرماندار قدس

انفجار در شهرک قدس تکذیب شد
5/5 - (2 امتیاز)

انفجار در شهر قدس تهران + جزئیات این حادثه

انفجار در شهر قدس – شایعه یا واقعیت؟ در ادامه با مجله اینترنتی تارامگ همراه باشید.

انفجار در شهرک قدس تکذیب شد

مطابق آنچه که برخی کاربران فضای مجازی در صفحه خود منتشر کرده اند ساعاتی قبل صدای انفجار در غرب استان تهران و مناطق گرمدره و شهر قدس شنیده اند. گفته می شود در برخی مناطق غرب تهران مانند شهر قدس و شهریار برق قطع شده است. برخی از منابع رسمی شنیده شدن صدای انفجار و قطع برق را منتشر کرده اند اما هنوز هیچکدام این خبر را تایید نکرده اند.

اما لحظاتی قبل فرماندار قدس اینگونه واکنش نشان داد:

فرماندار قدس:

هیچ انفجاری در شهرقدس و حتی گرمدره اتفاق نیفتاده و قطعی برق مربوط به روبروی بیمارستان ۱۲ بهمن در ساعت ۲۲ شب گذشته به مدت ۵ دقیقه بوده است.

هیچ یک از نهادهای امنیتی صدای انفجار را در قدس و گرمدره تایید نمی‌کنند و خبرهای منتشر شده شایعه بوده است.

همچنین نماینده شهر قدس در مجلس یازدهم در گفتگو با خبرگزاری ایسنا نسبت به این خبر اینگونه واکنش نشان داد:

نماینده مردم شهریار و شهر قدس در مجلس یازدهم تاکید کرد که شب گذشته هیچ گونه انفجاری در این منطقه رخ نداده و فقط به سبب فعالیت اداره برق قطعی برق در شهرستان قدس داشته‌ایم.

 حسین حق‌وردی در گفت و گو با ایسنا،  درخصوص برخی شایعات منتشر شده در فضای مجازی از سوی برخی از کاربران مبنی بر وقوع انفجار در منطقه غرب استان تهران و شهر قدس، بیان کرد: در منطقه شهر قدس، شهریار و ملارد که حوزه انتخابیه بنده است هیچ‌گونه انفجاری نداشته‌ایم.

وی در ادامه تاکید کرد: در محدوده شهرستان‌های غرب استان تهران یعنی قدس و ملارد و شهریار هیچ گونه حادثه‌ای ناشی از انفجار در شب گذشته نداشته ایم.

نماینده مردم شهریار و ملارد و شهر قدس در مجلس یازدهم تصریح کرد: شب گذشته فقط در شهرستان قدس قطعی برق داشتیم که به سبب فعالیت های دوستان اداره برق بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *