حواشی هنرمندان

توهین بیشرمانه تتلو به مرحوم علی انصاریان بعد فوتش

5/5 - (4 امتیاز)

توهین تتلو به مرحوم انصاریان بعد فوتشان

امیرحسین مقصودلو معروف به امیر تتلو مدت زیادی است که حاشیه ساز می شود. حواشی و فعالیت های او باعث شد که اینستاگرام دو بار اقدام به بستن پیجش کند. اما جدیدترین اقدام او توهین بیشرمانه به پیشکسوت فوتبال کشورمان مرحوم علی انصاریان است.

توهین زشت تتلو به انصاریان

علت توهین تتلو به مرحوم انصاریان چه بوده است؟

تتلو سابقه توهین به دیگر افراد را نیز در کارنامه خود دارد. در اردیبهشت امسال او نسبت به علی کریمی بازیکن سرشناس فوتبال ایران اقدام به انتشار الفاظ زشتی کرد. این اقدام او باعث واکنش های تندی میان طرفداران علی کریمی شد و همچنین افراد مختلفی در صفحه اینستاگرام خود نسبت به این عمل او واکنش نشان دادند.

توهین تتلو به علی کریمی باعث واکنش علی انصاریان شد. علی انصاریان در مصاحبه با خبر ورزشی اینگونه گفته بود:

 به تتلو گفتم حرمت علی کریمی را نگه‌دار. ما باید حرمت اسطوره‌ها را حفظ کنیم و خراب‌شان نکنیم. در مملکت ما می‌گویند اسطوره مرده را عشق است. ببینید درباره تختی چه حرف‌هایی می‌زنیم! هنوز برای‌مان مهم است که نگویند او خودکشی کرده است. تختی یک اسطوره است. یا مثلاً آقا فردین، مگر وقتی ایشان از دنیا رفت نگفتیم کاش می‌گذاشتیم بازی کند؟ درباره ناصر ملک‌مطیعی مگر این حرف‌ها را نزدیم؟ تا رفتند یادشان افتادیم. علی کریمی که زنده است. باید حرمت‌ها حفظ شود.

خب تتلو پذیرفت؟ الان مشکل حل شده؟

او به من گفت تو هرچه بگویی قبول دارم. بعد هم دیدید که یک پست گذاشت و من را هم تگ کرد. تتلو هم جایگاه خودش را دارد. از نظر من او آدم باهوشی است. کسی که شعر می‌گوید، آهنگ می‌سازد و می‌خواند واقعاً باهوش است. منتها دوست دارد مخالف جریان آب شنا کند. خود ما با تتلو چه کردیم که با این‌همه استعداد گذاشت و رفت؟ کاری نکنیم امثال علی کریمی هم بروند. من با علی ۳۰ ساله رفیقم. درست نیست که حرمت‌ها را بشکنیم.

تتلو بعد از فوت علی انصاریان یک استوری توهین آمیز در اینستاگرام منتشر کرد و به نظر میرسد به دنبال یک جنجال جدید برای جذب فالور باشد.

توهین تتلو به مرحوم انصاریان چه بود؟

متاسفانه تتلو در توهین به مرحوم انصاریان الفاظ زشتی به کار برد که از انعکاس مستقیم آن معذوریم، بنظر میرسد وی بعد از انتشار آن را از کانالش حذف کرده است.

توهین تتلو به انصاریان چه بود

امیر تتلو کیست؟

تتلو با نام کامل امیرحسین مقصودلو یکی از خواننده های جنجال برانگیز است. او بصورت “زیرزمینی” در سبک های پاپ ، رپ و آر اند بی آثار خود را پخش کرده و طرفداران خاص خود را دارد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا