خداحافظی تتلو از دنیای موسیقی و حذف کانال تلگرامش + جزئیات خبر

خداحافظی امیر تتلو از دنیای موسیقی
5/5 - (1 امتیاز)

خداحافظی تتلو از دنیای موسیقی و حذف کانال تلگرامش + جزئیات خبر

خداحافظی امیر تتلو از دنیای موسیقی

شب قبل امیرحسین مقصودلو معروف به امیر تتلو با حذف تمامی آهنگ ها و محتویات کانال تلگرامی خود با دنیای موسیقی خدحافظی کرد. البته باید گفت که این خداحافظی اولین خداحافظی او از موسیقی نبوده است. کانال تلگرام تتلو حدود یک میلیون و 200 هزار دنبال کننده داشت. او شب گذشته گفت که آخرین اهنگ وی ، قسم بوده است و مابقی آثار او مربوط به قبل از آن می باشد.

تتلو بعد از اخراج از اینستاگرام و بسته شدن پیجش دوباره با اسامی مختلف اقدام به ایجاد صفحه در اینستاگرامش کرد که باز هم بسته شد. او بعد از این اقدام فعالیت خود را در یک کانال یوتیوب ادامه داد و تلاش های زیادی برای جذب مخاطب در یوتیوب کرد اما نسبت به تلگرام کاملا ناموفق بود.

به نظر میرسد عدم استقبال کاربران در وب سایت یوتیوب از کانال وی باعث دلسردی او شده بود. او بعد از انتشار یکی از آهنگ هایش توهین های متعددی نسبت به هواداران و مردم ایران ابراز کرد.

علت حذف کانال تلگرامی امیر تتلو

بهمن بابازاده یکی از خبرنگاران حوزه موسیقی در توئیتر خود اینگونه نوشت:

«شاید باورتان نشود ولی ‎تتلو کانال تلگرامی اش با یک میلیون و دویست هزار عضو را بست و با توهین به اعضای کانال،گفت از موسیقی خداحافظی کرده است! یک بازی استراتژیک دیگر برای کشاندن طرفدارانش به کانال یوتیوب اش، با بیزنس پلان ای جذاب تر…»

خداحافظی تتلو قبل از این

تتلو هنگامی که در ایران بود تلاش کرد که آلبوم آخرش قانونی باشد اما نتوانست مجوز آن را بگیرد. او در یک پستی که منتشر کرد اینگونه گفت:

راستش تا صبح بیدار بودمو فقط و فقط فکر !! به یه نتیجه ی خوب رسیدم !! من فهمیدم وقتى بقیه نمیخوان ، نمیشه به زور و یه نفرِ جلو رفت !! از همه درها امتحان کردم ! نشد ! وقتى انقدر نمیشه یعنى خدا نمیخواد !! من فهمیدم کلاً منو نمیخوان ، حالا من بیام روزى ٢٠ ساعت بدوئم !! آلبومَم که تموم شد ! حالا بیام ١٠ تا آلبومِ دیگه بسازم ! همه حرفامَم که زدم ! خدایا خودت میدونى که تو هر زمینه اى هر چى از دستم برومد کردم !! حالا که گل نکاشتم هیچى تازه شدم دردسر واسه تیمى که خدا میدونه از بچگى فقط آرزوم قهرمانیش بوده !! همون نباشم بهتره !!! معذرت میخوام از همه !! قول میدم دیگه هیچ جا تو هیچ زمین ورزشى دیده نشم و قول میدم کلاً گُم و گور شم !!!!! با آرزوى عشق و بهترین ها براى ایران و ایرانى اینجانب امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو کلا دیگه تو هیچ زمینه اى فعالیت نخواهم کرد !!! فقط یه ویدئو میمونه از آهنگِ ” تو تو دیدِ من نیستى ” و تو اون ویدئو هم آخرش میمیرم براى همیشه !! خداحافظ

بعد از آن در پست دیگری اینگونه گفت:

خودم گفتم اونایى که اضافیَن خودشون میرن !! الآن بهم ثابت شد اضافیَم !! وقتى میرم والیبال آخرش اونجورى بیرونم میکنن !! وقتى دعوتم میکنن و بعدش دردسر و حاشیه ساز و ممنوع الورود به تمرین میشم !! وقتى حتى راه آهن تَهِ جدولى میگه ما نمیدونیم شاید یارو خودش میخواد تیم بسازه ! وقتى موزیکام رو میگن غیر مجاز و همه جا حتى زیر کامنتا پُرِ فحشِ !!! یعنى چى ؟؟ یعنى بمیر !!! آره من حسى که دارم یه چیزى مثل اعدامِ !! قربانى خودم میشم که لااقل گوسفندا زنده بمونن !! فکر کنم گوسفندو دیگه بتونم نجات بدم !! زمین مالِ ما نیست ، آخرین وصیت و موزیک ویدئو تو تو دید من نیستى آخرین یادگارى و بعد یه پرواز از بلنداى آسمان !!! راستش کلاس شیرجَرو هم واسه این میرم که بتونم اون لحظه ی پرواز مسلط باشم و تا آخرین لحظه توبه کنم !!!! خدایا ببخش پوووووووف !! میدونید که میکنم !!! دیگه حرفى نى قوربان شما خدافظ !

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *