دلیل خداحافظی شهاب حسینی از اینستاگرام چه بود؟❤

خداحافظی شهاب حسینی از اینستاگرام
4.7/5 - (3 امتیاز)

‌خداحافظی شهاب حسینی از اینستاگرام ، دلیل این امر چه بود؟

شهاب حسینی بازیگر مطرح ایرانی ساعاتی قبل با انتشار متنی گفت که از اینستاگرام می رود. در ادامه با مجله اینترنتی تارامگ همراه ما باشید.

خداحافظی شهاب حسینی از اینستاگرام

شهاب حسینی، هنرپیشه ایرانی دقایقی پیش با انتشار متنی به حاشیه‌ها و انتقادهای چند روز گذشته واکنش نشان داد و نوشت که از اینستاگرام می‌رود.

بنظر میرسد آقای شهاب حسینی پیج اینستاگرامش را حذف کرده باشد.

حذف اینستاگرام شهاب حسینی

دلیل خداحافظی شهاب حسینی از اینستاگرام چه بود؟

چندی قبل ویدیویی از شهاب حسینی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که مربوط به دریافت واکسن کرونا در آمریکا بود. با توجه به مواضع گذشته شهاب حسینی و واکسن زدن او در آمریکا حواشی زیادی برای او ایجاد شد. در ویدیو منتشر شده از شهاب حسینی دیده می شود که ایشان در آمریکا واکسن کرونا را دریافت می کند.

#شهاب_حسینی در اینستاگرامش نوشته:

“میبخشید اگر الگویی نبودیم که مقبول نظر افتد چون اصلا الگو نبودیم. کی گفت که بودیم؟”

او در بخش دیگری در پاسخ به منتقدانش نوشته:

“درست میگویید. وصلم. اما نه به آنجا که پندار شماست. به ریسمانی که به آن چنگ زدم تا پراکنده و متلاشی نشوم.
‏‎ قصه کوتاه که متاسفم که آنچه انتظار داشتید نبودم چون وامدارتان نبودم.”

‏‎او در خصوص ترک اینستاگرام اینگونه گفته است:

“ترجیح میدهم ادامه زندگی را همچون پیش، در فضای حقیقی تجربه کنم. لذا از اینستاگرام، رفع زحمت میکنم و دنبال کنندگان مجاز را با دنیای خود تنها میگذارم.”

طبق قوانین حکومت ایران “واردات واکسن کرونا آمریکایی و انگلیسی ممنوع است.” پس از آن بسیاری از مقامات و بعضی رسانه‌ها شروع به ضد تبلیغ علیه واکسن‌های فایزر و آکسفورد کردند. آقای حسینی که واکسن کرونا را در آمریکا دریافت کرده بود در این خصوص اینگونه اظهار کرده بود که #واکسن_کرونا را “بدون برنامه‌ریزی، به اصرار دوستش و با استفاده از مازاد مرکز واکسیناسیون” دریافت کرده است.

کلیپ واکسن زدن شهاب حسینی در آمریکا

حواشی واکسیناسیون شهاب حسینی

 

واکسن زدن شهاب حسینی

 

«با سهمیه مازاد واکسن زدم»
شهاب حسینی: هیچ برنامه‌ریزی مشخصی برای زدن آن ماسک نداشتم

شهاب حسینی درباره حواشی ماجرای واکسن زدنش در آمریکا و فعالیت‌های اخیر هنری‌اش، سخن گفت.
علی پاکزاد ( خبرنگار )  گپ و گفتی با  شهاب حسینی داشت و او در این‌باره برای ایسنا نوشت:

شهاب حسینی در پاسخ به سئوالم در خصوص ماسکی که بصورت داشته است می گوید: از ماشین که پیاده شدم دیدم ماسک ندارم. تنها ماسک داخل ماشین این ماسک بود که قبل تر ها، دوستم به من هدیه داده بود. بین زدن و نزدن آن تردید نکردم.

از شهاب ماجرای واکسیناسیونش را پرسیدم. شهاب گفت: هیچ نیت قبلی و برنامه ریزی مشخصی برای زدن واکسن نبود و نداشتم. به اصرار یکی از دوستان  که برای آغاز یک کار سینمایی همراهی ام می کرد، در صف واکسن مازاد ایستادیم تا  شانس خود را امتحان کنیم. در آمریکا برای مراکز سالمندان و سایر مراکز در اولویت، همیشه چیزی حدود بیست درصد واکسن  اضافه در نظر گرفته می شود تا در صورت شکستگی یا اتفاقات غیرمترقبه، مشکلی برای جامعه هدف بوجود نیاید. پس از اتمام کار، مازاد را  بین مردم عادی توزیع و تزریق می کنند. کل ماجرا همین بود.اتفاقی که برای هر کسی می تواند بیفتد .

شهاب می گوید که آرزوی قلبی اش این است که شرایط واکسیناسیون با بهترین واکسن موجود برای هموطنانش در ایران بوجود بیاید و مردم بیش از این دچار خسارت و مصیبت نشوند. مخصوصا حالا که وعده داده شده در چند ماهه آینده شرایط واکسیناسیون عمومی در کشور بوجود بیاید و او امیدوار است که این وعده تحقق یابد.

حالا شهاب حسینی می گوید که این روزها مشغول ساخت فیلم «Final Act» با بازیگری  سه بازیگر ایرانی انگلیس زبان و سه بازیگر آمریکایی  و دو کودک ایرانی و آمریکایی بوده است.

وقتش را نمی گیرم و برایش آرزوی موفقیت می کنم و قدری به حاشیه های که ساخته و پرورانده می شود فکر می کنم و می گویم کاش این همه خلاقیت و ذوق در حاشیه سازی را صرف ارتقای سینما می کردیم…..»

کلیپ واکنش مینو محرز به واکسن زدن شهاب حسینی در آمریکا

کلیپ واکنش علیرضا رئیسی به واکسن زدن شهاب حسینی

علیرضا رئیسی، سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: تعدادی از ایرانی هایی که در خارج از کشور واکسن کرونا زده اند و کارت هم دارند، هنگام ورود به ایران باید تست کرونا بدهند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *