دانلود فیلم جذاب و دیدنی جنگ ستارگان ۹ خیزش اسکای واکر

جنگ ستارگان 9
5/5 - (1 امتیاز)

دانلود فیلم جذاب و دیدنی جنگ ستارگان 9 خیزش اسکای واکر

دانلود جنگ ستارگان 9 خیزش اسکای واکر به کارگردانی جی. جی. آبرامز و نویسندگی آبرامز همراه کریس تریو در مجله اینترنتی تارامگ

جنگ ستارگان 9 خیزش اسکای واکر

دانلود فیلم سینمایی جنگ ستارگان خیزش اسکای واکر

خیزش اسکای‌واکر نخستین بار در تاریخ ۱۶ دسامبر ۲۰۱۹ در لس آنجلس به روی پرده رفت. فیلم اکران رسمی خود را به صورت گسترده از تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۱۹ به صورت آی‌مکس و سه‌بعدی آغاز کرد.

فیلم با واکنش منتقدان مختلفی همراه بود و در زمینه تیم بازیگری و جلوه های بصری موجود در آن مورد ستایش قرار گرفت. خیزش اسکای‌واکر تاکنون بیش از ۱ میلیارد دلار در سراسر جهان فروش کرده که آن را به نهمین فیلم سال ۲۰۱۹ و سی و هفتمین فیلم پرفروش تاریخ سینما تبدیل می‌کند.

این فیلم نود و دومین دوره جوایز اسکار در سه رشته بهترین موسیقی متن ، بهترین جلوه های بصری و بهترین تدوین صدا، نامزد دریافت جایزه شده است.

ین فیلم سومین و آخرین قسمت از سه‌گانه دنباله و در کل قسمت نهم از سری اصلی جنگ ستارگان و از لحاظ داستانی پس از وقایع نیرو برمی‌خیزد و آخرین جدای است. این فیلم توسط لوکاس فیلم و بد روبات تهیه و توسط استودیو سینمایی والت دیزنی منتشر شد.

دانلود قانونی فیلم سینمایی جنگ ستارگان(لینک های خرید)

برای دانلود قانونی این فیلم روی لینک با کیفیت دلخواه کلیک نمایید.

کیفیت 480 با حجم: 864.39 MB و قیمت: 2000 تومان

کیفیت 720 با حجم: 1.33 GB و قیمت: 2500 تومان

کیفیت 1080p با حجم: 2.14 GB و قیمت: 3000 تومان

کیفیت 1080hq با حجم: 5.12 GB و قیمت: 3500 تومان

دسترسی به همه کیفیت ها با قیمت 5000 تومان

 

فروش جنگ ستارگان به دیزنی

در اکتبر ۲۰۱۲، خالق جنگ ستارگان جرج لوکاس، شرکت تولیدی خود یعنی لوکاس فیلم و فرنچایز جنگ ستارگان را به کمپانی والت دیزنی فروخت و دیزنی از ساخت سه‌گانه جدید جنگ ستارگان خبر داد. در اوت ۲۰۱۵ کالین ترورو به عنوان کارگردان اپیزود نهم اعلام شد.

وی فیلمنامه را با مشارکت زیاد دریک کالونی نوشت. همچنین اعلام شد که ریان جانسون، کارگردان و نویسنده آخرین جدای، یک داستان پیش نویس فیلمنامه می‌نویسد. با این حال، در آوریل ۲۰۱۷، جانسون اظهار داشت که او درگیر نبود و ادعا می‌کند این «اطلاعات قدیمی» است.

در فوریه ۲۰۱۶، مدیر اجرایی دیزنی باب ایگر اعلام کرد که پیش تولید اپیزود نهم آغاز شده‌است. در پایان آوریل ۲۰۱۷، دیزنی اعلام کرد که این فیلم در تاریخ ۲۴ مه ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد.  یک ماه بعد، فیلمبرداری در ژانویه ۲۰۱۸ آغاز شد.

بازیگران

دیزی ریدلی – آدام درایور – جان بویگا – اسکار آیزاک – لوپیتا نیونگو – دامنل گلیسون – کلی مری ترن – جوناس سوتامو- بیلی لورد – نائومی آکی
ریچارد ای گرانت – کری راسل – مارک همیل – آنتونی دنیلز – بیلی دی ویلیامز – کری فیشر

 

تصاویر جنگ ستارگان

دانلود جنگ ستارگان 9

جنگ ستارگان 9

جنگ ستارگان خیزش اسکای واکر

تصاویر جنگ ستارگان 9

دانلود جنگ ستارگان خیزش اسکای واکر

دانلود فیلم جنگ ستارگان

تصاویر سینمایی جنگ ستارگان 9

 دانلود جنگ ستارگان 9 خیزش اسکای واکر

دانلود فیلم جنگ ستارگان 9

تصاویر جنگ ستارگان 9 خیزش اسکای واکر

جنگ ستارگان 9 خیزش اسکای واکر

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *