دانلود فیلم کلوپ همسران با کیفیت عالی Bluray

دانلود فیلم کلوپ همسران با کیفیت عالی Bluray و لینک مستقیم

دانلود فیلم کلوپ همسران – فیلمی به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مهدی صباغ‌زاده، نویسندگی آرش قادری و مهدی صباغ‌زاده در مجله اینترنتی تارامگ

کلوپ همسران

دانلود فیلم کلوپ همسران

کلوپ همسران در ژانر خانوادگی، کمدی در سال 1397 تولید و در سال بعد یعنی 98 منتشر سد.

لینک های خرید و دانلود فیلم کلوپ همسران

کیفیت 480p با حجم 619.84 MB قیمت: 5,100 تومان

کیفیت 720p با حجم 970.65 MB قیمت: 5,200 تومان

کیفیت 1080p با حجم 1.72 GB قیمت: 5,500 تومان

کیفیت HQ_1080p  با حجم 2.36 GB قیمت: 6,000 تومان

کیفیت BLURAY با حجم 6.61 GB قیمت: 7,000 تومان

دسترسی به همه کیفیت ها  قیمت : 10,000 تومان

داستان فیلم

«کلوپ همسران» داستان سه مرد اصطلاحا «زن ذلیل» است. آن هابرای فرار از دست همسرانشان به همراه یک خواننده زیرزمینی پاپ به جزیره کیش متواری می شوند. و نقشه ربوده شدن خود را می‌کشند؛ غافل از آن که ماجراهایی پر پیچ و خم درانتظارشان است…

نقد فیلم

فیلم داستان سه مرد متاهلی است که باهم رفیق اند و شرایطی به نسبت شبیه به هم دارند، هر سه آنها در کار خود مدیرانی مصمم، با جذبه و بسیار سختگیراند، اما در خانه و زندگی زناشویی مردانی مطیع و بردگان فرمان بردار همسران خود هستند. همین تضاد و تناقض بین شخصیت کاری آنها و شخصیت خانه و همسرداری، توسط مهدی صباغ‌زاده بعنوان کارگردان و نویسنده، دستمایه ساخت فیلمی کمدی شده است.

در فیلم «کلوپ همسران» با اثری متفاوت طرف نیستیم. در حقیقت خلاقیتی در ساخت و موقعیت سازی کمدی و طنز در آن دیده نمیشود و چیز تازه ای برای ارائه ندارد. همه چیز همان چیزی است که بارها در آثاری از این دست دیده‌ایم.
با اندکی اختلاف در شکل کلی داستان و تفاوت‌هایی جزئی در لوکیشن و تعداد بازیگران و شخصیت‌ها، با وضعیتی مشابه و بسیار سطحی که به طرقی دیگر خنده و تبسم مخاطب را می‌جوید و طلب می‌کند.

احمد با بازی بیژن بنفشه‌خواه، سهراب بازی علی انصاریان و امیر با بازی محمد‌رضا شریفی‌نیا، سه دوست و رفیقی که همدیگر را می‌شناسند. حال از کجا، نمیدانیم! من ریشه این رفاقت را نفهمیدم. نه اشتراکی در سن و سال آنها دیده می‌شود و نه در فیلم تقارنی از موقعیت کاری آنها به تصویر در آمده است.

نقش آفرینی بازیگران «کلوپ همسران»

 در همان اندازه و قواره خود فیلم بسیار سطحی است. اگر از لحن و اجرای متفاوت شقایق فراهانی و بازی سمیرا حسن‌پور (که ظاهرا قرار بود لادن مستوفی این نقش را بازی کند) بگذریم.
مابقی بازیگران از محمدرضا شریفی‌‌‌نیا گرفته تا میترا حجار، علی انصاریان، محمدرضا هدایتی، بیژن بنفشه خواه و حتی گوهر خیراندیش همگی همان سبکی از بازیگری را ایفا می‌کنند که بارها شاهد تکرار آن توسط این عزیزان بوده‌ایم.

در مجموع می‌توان گفت فیلم «کلوپ همسران» در واقع یک کمدی طنز قهقهه نیست، بلکه فیلمی است که با فیلمنامه ناقص خود گاهی لبخندی برلبان مخاطبانش می‌آورد و در آخر به راحتی محو و به دست فراموشی سپرده می‌شود.

بازیگران

میترا حجار، شقایق فراهانی، بیژن بنفشه‌خواه، گوهر خیراندیش، محمدرضا شریفی‌نیا، سمیرا حسن‌پور، علی انصاریان، محمدرضا هدایتی، آرین مهر، آرزو نصیرپور، میترا مجدآبادی، بهنام ابطحی و…

تصاویر

کلوپ همسران دانلود

سینمایی کلوپ همسران دانلود در تارامگ

سینمایی کلوپ همسران

خیراندیش و شریفی نیا در کلوپ همسران

دانلود فیلم طنز کلوپ همرسان

علی انصاریان

کلوپ همسران

فیلم کلوپ همسران

دانلود کلوپ همسران

محمدرضا هدایتی در کلوپ همسران

دانلود فیلم کلوپ همسران

تصاویر فیلم کلوپ همسران

کلوپ همسران دانلود

همچنین ببینید:

دانلود فیلم مطرب با کیفیت عالی BLURAY با بازی پرویز پرستویی

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *