فاطمه رهبر نماینده منتخب مردم تهران براثر بیماری کرونا درگذشت

درگذشت فاطمه رهبر نماینده تهران بر اثر بیماری کرونا
5/5 - (3 امتیاز)

فاطمه رهبر نماینده منتخب مردم تهران براثر بیماری کرونا درگذشت

ساعتی قبل خبر فوت فاطمه رهبر نماینده مردم تهران در خبرگزاری ها منتشر شد این در حالی است که هنوز مجلس یازدهم آغاز به کار نکرده است.

به گزارش خبر آنلاین فاطمه رهبر، نماینده منتخب تهران در مجلس یازدهم ایران امروز شنبه در 55 سالگی در اثر ابتلا به کرونا درگذشت.

این نماینده اصولگرا امروز براثر ابتلا به بیماری کرونا در بیمارستان مسیح دانشوری تهران درگذشته است. فاطمه رهبر از چند روز پیش تاکنون به دلیل ابتلا به کرونا بستری بود.

فوت فاطمه رهبر منتخب مجلس تهران
درگذشت فاطمه رهبر بر اثر بیماری کرونا

مرحومه فاطمه رهبر

طبقه اطلاعات موجود در صفحه ویکی پدیا خانم فاطمه رهبر او نمایندهٔ دورهٔ هفتم، هشتم، نهم و هم‌چنین نمایندهٔ منتخب دورهٔ یازدهم مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تهران، ری و اسلامشهر بود.

رهبر در مجلس هفتم و هشتم نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و در مجلس نهم نائب رئیس کمیسیون اصل نود قانون اساسی بود و ریاست فراکسیون زنان و خانواده را بر عهده داشت.وی هم چنین عضو فراکسیون زنان و عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی بوده‌است.

درگذشت فاطمه رهبر نماینده تهران بر اثر بیماری کرونا
درگذشت فاطمه رهبر بر اثر بیماری کرونا

او هم‌چنین معاونت حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی را نیز بر عهده داشته‌است.

گفتنی است، کیانوش جهانپور، مدیر روابط عمومی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران ظهر جمعه اعلام کرد که تاکنون 4 هزار و 747 نفر در این کشور به ویروش کرونا مبتلا شده و 124 تن نیز جان باخته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *