حواشی هنرمندان

هنجارشکنی ساسی مانکن با بازیگر فیلم های غیر اخلاقی

5/5 - (4 امتیاز)

حاشیه جدید ساسی مانکن و بازیگر فیلم های غیر اخلاقی

موزیک ویدیو جدید ساسی مانکن و الکسیس تکزاز تهران توکیو سمیه نرو و حواشی مربوط به آن

 ساسان حیدری یافته معروف به ساسی مانکن در یک موزیک ویدیو جدید خود از سکانسی از فیلم ابد و یک روز با حضور نوید محمد زاده استفاده کرده است. او در یک موزیک ویدیو به نام تهران توکیو از سکانسی از فیلم ابد و یک روز استفاده کرده است که نوید محمدزاده در آن خواهرش را صدا می زند و می گوید: سمیه نرو

اما موضوع اینجاست که مطابق شنیده ها وی از یکی از بازیگران فیلم های غیر اخلاقی در این ویدیو موزیک استفاده کرده است.

در خصوص این موضوع وب سایت اقتصاد نیوز اینگونه نوشت:

ساسان حیدری یافته در کاری جدیدی فیلم ابد و یک روز را دست مایه قرار داده و با انتخاب سکانس معروف آن که نوید محمدزاده با صدا زدن نامش خواهرش از او می خواهد نرود آهنگی ساخته است.

اما جنجال او برای دیده شدن به این مورد محدود نمی شود زیرا در کلیپی که ساخته گفته می شود از یکی هنرپیشه های فیلم های مستهجن استفاده کرده است. کارهای قبلی او نیز در ایران همراه با حاشیه های زیادی بوده و برخی چهره ها از جمله علی مطهری در مواضعی نسبت به اثر گذاری این کارها ابراز نگرانی کرده بود.

ساسان حیدری یافته چندی پیش در حساب اینستاگرامی خود اعلام کرده به ایران برگشته که بعدا مشخص شد این فیلم ساختگی بوده است حالا پس از آن حاشیه در کلیپ دیگر عنوانش تهران و توکیو است جنجال جدیدی به پا کرده که با واکنش های زیادی روبرو بوده است.

آیا استفاده از بازیگر فیلم های مستهجن در ویدیو جدید ساسی مانکن می تواند غیرواقعی باشد؟

جدیدا ویدیوهایی در سطح اینترنت منتشر می شود که توسط هوش مصنوعی ایجاد می شوند. این ویدیوها که اصطلاحا دیپ فیک یا جعل عمیق نامیده می شوند به این صورت است که با استفاده از تصاویر یک شخص می توان به آن حالت زنده داد، به طوری که می تواند پلک زده صحبت کرده یا حرکت کند.

با استفاده از فناوری دیپ فیک یا جعل عمیق می توان ویدیوهایی ساختگی یا تقلبی ایجاد کرد اما استفاده از این فناوری ممکن است تبعات قانونی زیادی داشته باشد آن هم برای اشخاصی که تا حدودی شناخته شده هستند. در این مورد نمی توان بصورت قطعی اظهار نظر کرد.

ساسی مانکن کیست؟

ساسان حیدری یافته متولد سال 67 (20 آبان) در شهر اهواز است. او خواننده موسیقی پاپ بوده و با نام ساسی مانکن شناخته می شود.

جالب است بدانید وی تا قبل از سال 91 سن خود را بیشتر از سن واقعی بیان می کرد تا مردم در مورد سن کم او و آهنگ هایش او را مورد قضاوت قرار ندهند.

دستگیری ساسی مانکن

آنطور که در خبرها آمد منتشر شده بود ساسان حیدری در سال89 و زمانی که در جزیره کیش بود بازداشت شد. هرچند که او بعدا این موضوع را شایعه دانست اما طبق آنچه در بعضی خبرگزاری ها منتشر شد سردار رادان جانشین فرمانده نیروی انتظامی، یک هفته بعد در این خصوص اینگونه اظهار نظر کرد و گفت:

«پلیس کسی مانند این فرد را که به اصطلاح به دنبال ناهنجاری باشد، حتماً در زمرهٔ دستگیری‌های خود قرار می‌دهد.»

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا