حوادثحواشی هنرمندان

درگذشت آزاده نامداری مجری سابق تلویزیون آیا خودکشی بوده است؟

4/5 - (5 امتیاز)

درگذشت آزاده نامداری مجری سابق صدا و سیما + علت فوت

ساعاتی قبل خبر فوت آزاده نامداری در شبکه های اجتماعی منتشر شد. خبر فوت نابهنگام آزاده نامداری مجری سابق تلویزیون ایران که حواشی زیادی در زندگی رسانه ای خود داشت باعث تعجب و تاثر افراد زیادی شد. مطابق آنچه خبرنگار مهر منتشر کرد خبر فوت مشکوک بانویی در منطقه سعادت آباد تهران گزارش شد که طبق گفته شاهدان در محل جسد متعلق به شخص آزاده نامداری بوده است.

علت درگذشت آزاده نامداری

مطابق آنچه خبرگزاری مهر اعلام کرد مطابق بررسی های بیشتر افراد حاضر در صحنه مشخص شده است که پیکر متوفی مربوط به آزاده نامداری بوده است. البته در ادامه آمده است که هنوز هیچ مقام رسمی فرد فوت شده را تعیین هویت نکرده است. هرچند مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور خبر درگذشت وی را تایید کرده است.

زمان درگذشت آزاده نامداری

مطابق آنچه خبرگزاری دانشجویان ایران، ایسنا در خبر خود آورده است پدر خانم نامداری غروب شنبه (هفتم فروردین) با پلیس تماس گرفته و بررسی‌های اولیه پلیس نشان داده که او “دو روز قبل “در آپارتمانش درگذشته است..

مکان درگذشت آزاده نامداری

آن گونه که خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا اعلام کرده است جسد آزاده نامداری در طبقه هفتم برجی در خیابان مهستان کشف و به پلیس 110 گزارش شده است که پس از آن ماموران کلانتری 134 شهرک قدس به محل حادثه اعزام شده و تحقیقات خود را آغاز کرده اند.

جزئیات بیشتر از فوت وی

مطابق بررسی‌های اولیه هنگام وقوع حادثه همسر و فرزند آزاده نامداری در منزل حضور نداشتند و به یکی از شهرهای شمال کشور رفته بودند.

تحقیقات بیشتر نشان داد پدر آزاده نامداری با دخترش تماس گرفته و به دلیل اینکه دخترش پاسخگوی تماسهای وی نبوده، سراسیمه همراه با مادر آزاده نامداری به منزل وی رفته و پس از شکستن در منزل، با پیکر بی‌جان دخترشان در اتاق پذیرایی منزل مواجه شدند.

آیا آزاده نامداری هنگام فوت باردار بوده است؟

درحالی که در فضای مجازی ادعا شده بود که آزاده نامداری باردار بوده است؛ وی در اینستاگرام خود این موضوع را رد کرده است. این موضوع را کانال خبر فوری منتشر کرده است.

علت فوت آزاده نامداری چیست؟

بر اساس آنچه تاکنون در خبرگزاری های مختلف منتشر شده علت حادثه در دست بررسی بوده و هنوز بصورت رسمی علت فوت اعلام نشده است. آنچه که مشرق نیوز منتشر کرده اینکه بر اساس پیگیری‌ها پیکر وی جراحت نداشته است.

مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران: فردا معاینات ظاهری، کالبدگشایی و آزمایشات لازم بر روی پیکر مرحومه نامداری انجام و نتایج به مقام قضائی اعلام می‌شود.

خودکشی آزاده نامداری

(بروزرسانی خبر، روز یکشنبه 8 فروردین 99) – تیتر امروز اکثر خبرگزاری ها در خصوص شایعه خودکشی آزاده نامداری بوده است. خبرگزاری ایرنا اینگونه نوشته است:

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از مرکز رسانه قوه قضاییه، محمد شهریاری افزود: با بررسی‌های همه جانبه انجام شده از صحنه فوت خانم آزاده نامداری که تا ساعت یک بامداد ادامه داشت و معاینه جسد توسط پزشکی قانونی در محل فوت، با توجه به اینکه هیچ گونه آثار ضرب و جرح که دلالت بر وقوع قتل یا دگرکشی داشته باشد، به دست نیامد؛ بنابراین وقوع قتل یا دگرکشی کاملا منتفی است.

سرپرست دادسرای جنایی تهران با اشاره به بررسی دوربین‌های مداربسته ساختمان خاطرنشان کرد: در بررسی‌های تکمیلی انجام شده و به ویژه بررسی تلفن همراه متوفی و همچنین دست‌نوشته‌های مکشوفه متعلق به متوفی که خطاب آن به دخترش بوده و نوعی وصیت و خداحافظی با دخترش بوده و داروهای موجود در صحنه که مورد استفاده مرحوم بوده، بررسی اولیه پزشکی قانونی در روز جاری که مبین وجود داروی قوی ضدافسردگی در آزمایش سم شناسی متوفی است؛ بنابراین موضوع خودکشی از طریق مصرف داروهای اعصاب و روان مطرح است که البته قطعیت این موضوع منوط به نظر تکمیلی پزشکی قانونی در خصوص نتایج آزمایش آسیب شناسی است.
وی تاکید کرد: تحقیقات تکمیلی در خصوص این موضوع تحت نظر مقام قضایی در حال انجام است.

آخرین پست ویدیویی آزاده نامداری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا