فالوبک چیست | فالو کن بک میدم به چه معنیه

فالو کن بک میدم یعنی چی
3.9/5 - (28 امتیاز)

فالوبک چیست | فالو کن بک میدم به چه معنیه

فالو کن بک میدم یعنی چی

همواره با آمدن هر برنامه جدید و باب شدن آن در میان مردم اصطلاحات انگلیسی آن هم در اغلب موارد به همان شکل وارد زبان فارسی شده و سر زبان ها می افتد. در این مطلب از مجله اینترنتی تارامگ می خواهیم در مورد این صحبت کنیم که فالوبک چیست یا جمله ای که در پروفایل برخی کاربران اینستاگرام وجود دارد که نوشته فالو کن بک میدم چه معنی داره. با ما همراه باشید.

بک میدم چیه

فالوبک چیست ، معنی فالوبک در انگلیسی

فالوبک (Follow Back) در واقع از دو کلمه انگلیسی فالو+بک تشکیل شده است. و ممکن است بصورت جداگانه یعنی فالو بک هم نوشته شود. کلمه فالو یا Follow به معنی دنبال کردن بوده و کلمه بک Back در اینجا به معنی عقب و بازگشت می باشد.

فالوبک در واقع بیشتر در اینستاگرام کاربرد دارد هرچند که شبکه های اجتماعی دیگر هم که دنبال کردن کاربران در آن وجود دارد نیز این اصطلاح استفاده می شود. در اینستاگرام برای اینکه پیگیر تصاویر و پست های یک شخص باشید بایستی آن شخص را با زدن گزینه Follow دنبال کنید که با این کار فالو کردن می گویند. زمانی که آن شخص هم بخواهد شمارا دنبال کند در واقع شما را فالوبک می کند یعنی در پاسخ به دنبال کردن آن شخص توسط شما، او هم شما را دنبال می کند.

فالو کن بک میدم

برخی کاربران اینستاگرام برای جذب فالور از شما می خواهند که آنها را دنبال کنید و در پاسخ آنها هم شما را دنبال می کنند. برای این منظور در قسمت پروفایل خود درج می کنند فالو کن بک میدم .

فالو کن بک میدم

تغییر گزینه Follow به Follow Back

ممکن است بخواهید در اینستاگرام شخصی را دنبال کنید اما به جای دکمه Follow گزینه Follow Back را مشاهده کنید. علت آن است که آن شخص قبلا شما را دنبال کرده است و شما با زدن فالوبک می توانید او را دنبال کنید.

فالو و فالوبک در اینستاگرام چیست

اگر من در اینستاگرام یا توئیتر شما را دنبال کردم دقیقا دو روز فرصت دارید تا شما هم من را دنبال کنید. در غیر اینصورت من شما را آنفالو خواهم کرد!

آنفالو چیست

آنفالو یا Unfollow به معنی دنبال نکردن است. شخصی را که قبلا دنبال می کردید روی پروفایلش گزینه unfollow را مشاهده می کنید که با زدن آن می توانید شخص را از حالت دنبال کردن خارج نمایید.

5 دیدگاه برای “فالوبک چیست | فالو کن بک میدم به چه معنیه

  1. پویا گفته:

    فالو کن بک میدم/چیزه زیاد پیچیده ای نیست،یعنی تو فالو کن تا منم فالو کنم،بک میشه همون بازگشت،ک در اینجا یعنی فالو=فالو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *