فیلم توهین سحر قریشی به پاکبان + دلجویی شهرداری + واکنش قریشی

دلجویی شهردار تهران از پاکبانی که توسط سحر قریشی به او توهین شده بود
5/5 - (1 امتیاز)

فیلم توهین سحر قریشی به پاکبان + دلجویی شهرداری تهران از او و واکنش قریشی

ویدیو توهین سحر قریشی به پاکبان شهرداری

روز گذشته ویدیویی از سحر قریشی بازیگر سینما و تلویزیون منتشر شد که در آن به یکی از رفتگران شهرداری توهین می کند. قضیه اینگونه بود:

«در این ویدیو، سحر قریشی با خنده و مضحکه کنار رفتگری می رود و با تمسخر به دوستانش می گوید لباسم را با او ست کرده ام و وقتی رفتگر بی نوا به او واکنش نشان می دهد با حالتی توهین آمیز به آن دیگری رفیقش می گوید «همین مانده بود که فقط این به ما بگوید برو.»

این ویدیو واکنش های زیادی در شبکه های اجتماعی در بر داشد و در همین راستا عضو شورای شهر تهران با انتشار پستی اینستاگرامی از پیگیری شکایت مدیریت شهری از سحر قریشی خبر داد.

به گزارش قدس آنلاین به نقل از رکنا، مجید فراهانی، رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران در واکنش به انتشار کلیپی از سحر قریشی، بازیگر سینما گفت:

برخورد توهین آمیز سحر قریشی با یک پاکبان فضای سبز شهرداری قابل پذیرش نیست و درصورت عدم برخورد مناسب بیم ‌آن می رود که این ناهنجاری به عرف جامعه تبدیل شود.

کلیپ توهین سحر قریشی به پاکبان شهرداری

 

سحر قریشی باید عذرخواهی کند

عضو شورای شهر تهران تصریح کرد:

پاکبانان و کارگران امروز با حداقل حقوق و مزایا بیش‌ترین زحمت را برای رفت وروب ‌و تمیزی شهر و بوستان‌ها می کشند و حداقل انتظار برخورد محترمانه و قدرشناسانه با این فداکاری ها داریم.

لذا درصورت عدم عذرخواهی رسمی خانم سحر قریشی، به عنوان نماینده مردم قدرشناس تهرانی پیگیر شکایت مدیریت حقوقی شهرداری تهران از خانم سحر قریشی خواهم‌ بود تا خدای ناکرده اینگونه رفتارهای ناپسند تبدیل به هنجار جامعه نگردد.

یک روز بعد از این اتفاق سید حمید موسوی، شهردار منطقه یک از پاکبانی که با سحر قریشی عکس نگرفت و کلیپ او در فضای مجازی پخش شد به نمایندگی از شهرداری و مردم تهران دلجویی کرد.

دلجویی شهردار تهران از پاکبانی که توسط سحر قریشی به او توهین شده بود

ویدیوی دلجویی شهرداری منقطه یک تهران از پاکبان

همانگونه که در ویدیو مشاهده می کنید هنگامی که از پاکبان سوال می کنند چرا باهاش عکس نگرفتی؟ پاکبان می گوید به دلیل حفظ فاصله بخاطر کرونا از این کار امتناع کرده است.

واکنش پرویز پرستویی نسبته به توهین سحر قریشی به پاکبان

پرویز پرستویی هنرمند توانمند کشورمان در صفحه اینستاگرامش اینگونه نسبت به این کلیپ واکنش نشان داد:

واکنش پرویز پرستویی نسبت به توهین سحر قریشی به پاکبان

واقعا متاسفم !
راستش وقتی این صحنه رو از این خانم قریشی دیدم خیلی حالم بد شد،چرا که مردم عادی هم هیچوقت با این مرد شریف و زحمتکش چنین برخوردی نمیکنه!
نمیدونم ایشان تو این لحظه فکر نکردن اگه این فیلم تو دنیای مجازی منتشر بشه و خانواده اون پارکبان عزیز ببینند،چه حالی خواهند داشت ؟
بنظرم‌ ایشان باید به اون منطقه مراجعه کنه و رسما پای این پاکبان عزیز و ببوسه .
وحتی باید حکم کنند، این خانم یک روز کامل جای این پارکبان کار کنه،تا دیگه عبرت بشه و برای مزاح کردن راه دیگه ای پیدا کنه
من بشخصه دست چنین افراد زحمتکش را میبوسم.

واکنش سحر قریشی به واکنش های کاربران فضای مجازی

بعد از حدود دو روز از انتشار کلیپ مذکور بالاخره سحر قریشی در استوری اینستاگرامش واکنش نشان داد.

او اینگونه گفت:

hashiyeh – سحر قریشی در صفحه اینستاگرامش نوشت: از دیروز هجمه عجیبی در فضای مجازی علیه من در رابطه با اون پاکبان عزیز و محترم راه افتاده! اون هم قبل از اینکه فرصتی داشته‌باشم توضیحی درباره اصل ماجرا بدم. من خودم با افتخار اعلام می‌کنم در خانواده‌ای به دنیا اومدم که از همین قشر بودیم و هیچ وقت گذشته‌ی خودمو فراموش نمی‌کنم پس امکان نداره به خودم اجازه بدم به شخصی از این قشرکشورم اهانت کنم. این ماجرا رو کسانی راه انداختن که از تخریب آدم‌ها درآمد کسب می‌کنند یا برای گرفتن بیننده دست به انتشار هر تیتر و خبر بی محتوایی می‌زنن.

قصه از اونجایی شروع شد که من چند وقتیه به کلمه «برو» حساس شدم! به همین سادگی اونم بخاطر اینکه خیلی وقته دوستام و اطرافیانم دارن بهم توصیه می‌کنن که از ایران برو. وقتی اون پاکبان شریف هم به من گفت، انگار پیامی بود از طبیعت که اونم داشت بهم‌
می‌گفت”. وی در ادامه صحبت‌های خود نوشت: ” اون پاکبان عزیز اصلا من رو نشناخت و قسم می‌خورم هرگز قصد اهانت به ایشون رو نداشتم و این اتفاقات چیزی جز یک سوتفاهم کوچیک نیست.
در آخر اینکه چه چیزی از این جالب‌تر که من هم یک روز لباس شریف پاکبانی رو به تن کنم و کنار این قشر با غیرت، یک حس هیجان انگیز رو تجربه کنم
اتفاقا پوشیدن لباس پاکبانی اسمش تنبیه یا حکم دادگاه نیست، به نظر من هم یه افتخار بزرگه، هم نماد نجابت و غیرته”.

همچنین بخوانید:

ممنوع التصویر شدن گوهر خیر اندیش و توقیف سریال زیرخاکی واقعیت دارد؟

دختر دانشجوی گم شده زاهدانی | تلاش برای پیدا کردن سهیلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *