حواشی هنرمندان

پاسخ علی کریمی به آرات حسینی + کل قضیه آرات، تتلو و کریمی

پاسخ علی کریمی به آرات حسینی + کل قضیه آرات، تتلو و کریمی

ماجرای آرات حسینی و علی کریمی

حتما در مورد آرات حسینی و کلیپ جنجالی پدر آرات در مورد علی کریمی شنیده اید. بالاخره علی کریمی جواب آرات حسینی را که پدرش گله داشت که چرا علی کریمی به پسرش بی اعتنایی می کند در حالی که مسی برایش کامنت گذاشته را داد. ویدیوی زیر را ببینید و در ادامه جزئیات ماجرا را دنبال کنید. جایی که داستان شروع شده بود.

پاسخ علی کریمی به آرات حسینی

نامه پندآموز علی کریمی (با صدای مجید وارث) به آرات حسینی با طعنه‌های مکرر به تتلو بعد از جنجال‌های اخیر در اینستاگرام

کسی که به خانواده هوادارانش بی‌احترامی می‌کند، کسی که به مادر خودش می‌گوید “فاحشه”، نمی‌تواند تو را صادقانه دوست داشته باشد! تو از مادرشان برایشان عزیزتر نیستی!

لایک و استوری و کامنت و لایو و هیاهوهای اینستاگرامی، نه معیار اعتماد است، نه تنفر، نه دوستداری، نه رفاقت!!

اصل ماجرای آرات ، تتلو و علی کریمی

آرات حسینی کودک نابغه ورزشی است که در هشتم مهر سال 92 به دنیا آمده است و از سن 1 سالگی توسط پدرش حرکات ژیمناستیک و آکروبات را آموزش دیده است.

در ادامه به نقل از فرارو جزئیات ماجرا را بخوانید.

در روز‌های اخیر حواشی عجیبی با محوریت امیر تتلو، آرات حسینی و علی کریمی رقم خورده است. حواشی که پس از جهانی شدن آرات حسینی کودک نابغه ایرانی رخ داده است. حسینی که در حال حاضر در آکادمی لیورپول آموزش می‌بیند و تحت نظارت پدرش در اینستاگرام فعال است، علاقه شدید به تیم فوتبال بارسلونا، امیر تتلو خواننده موسیقی رپ و علی کریمی اسطوره فوتبال کشورمان دارد.

به گزارش فرارو، ماجرا از آنجا آغاز شده که آرات حسینی بار‌ها از علاقه اش به علی کریمی صحبت کرده بود، اما علی کریمی هیچ واکنشی به این ابراز علاقه‌ها نشان نداده است. پس از بی‌توجهی کریمی به آرات حسینی امیر تتلو در پستی اینستاگرامی به شدت از کریمی انتقاد کرد که چرا به آرات توجه نمی‌کند.

انتقاد تتلو با واکنش هواداران او روبه رو شد و به صفحه کریمی هجوم بردند و به او توهین و فحاشی کردند. در جریان این ماجرا ظاهرا کریمی و پدر آرات گفت و گویی‌ با یکدیگر داشتند و پس از آن گفتگو اسطوره فوتبال کشورمان، آرات حسینی را بلاک می‌کند.

این اقدام با واکنش آرات حسینی، یعنی در واقع پدر آرات حسینی روبه‌رو می‌شود و از کریمی انتقاد می‌کند.

پدر آرات حسینی با انتشار تصویر بلاک شده صفحه اینستاگرام فرزندش توسط علی کریمی، نوشت: «علی آقا کریمی سال‌ها برام اسطوره بود. مادر آرات میدونه چقدر ازش تعریف کردم تو خونمون. همه جا عکس‌های کریمی بود. آرات بیشترین پست‌ها را برای علی آقا گذاشت. این همه ابراز علاقه هیچ واکنشی نداشت، اما حرف‌های یک روز باعث بلاک کردن آرات شد. عجیبه واقعا. اسطوره سال‌های سال من اینگونه واکنش نشون میده. اما از این همه ابراز علاقمون حتی کوچک‌ترین کاری نکرد. همیشه سلامت باشید. دیگه اسطوره ما نیستی. فقط دو تا طرفدار از دست دادی بین این همه طرفدار.»

بلاک کردن صفحه آرات حسینی توسط علی کریمی

با بلاک آرات حمله‌های هواداران تتلو به کریمی شدت گرفت. تتلو نیز بعد از بلاک آرات از کریمی انتقادات تندی کرد، لشگرکشی علیه این ستاره فوتبال با واکنش هواداران او روبه‌رو شد و صفحه اینستاگرام کریمی به محلی برای تقابل هزاران نفر از هواداران او و تتلو تبدیل شد.

پیام صادقیان بازیکن پرحاشیه پیشین پرسپولیس نیز که ازدوستان نزدیک تتلوست از او به خاطر شورش علیه کریمی انتقاد کرد. مهدی مهدوی‌کیا هم از علی کریمی دفاع کرده است. مهدوی کیا با انتشار تصویری از کریمی نوشت: “برادر در مقابل برخی آدم‌ها و اتفاقات دنیای امروز بهترین جواب سکوته.”

انتقادات آنقدر زیاد بود که حتی به خوانندگان لس آنجلسی هم رسید و حسین تهی در این باره پستی منتشر کرد و اقدام تتلو را زیر سوال برد. او در استوری ایسنتاگرامش نوشت: «داشتم با علی آقا صحبت می‌کردم. مشتی و خاکی… تن به حاشیه‌هایی که هدفشون مشخص هست، نمیده. قهرمانِ اصلی، حواسش هست که اسطوره و جاودان بمونه.» تهی روابط خوبی با تتلو دارد و اخیرا در یک لایو اینستاگرامی با او شرکت کرده بود. اما با فاصله یک هفته آنچنان از خجالت یکدیگر درآمدند که در تمامی صفحات مجازی دعوای تهی و تتلو نقل محافل شده بود.

در این بین پدر آرات هم تلاش کرد که این جنجال را به روش خودش جمع کند. پس از این اتفاقات، آرات حسینی در ویدئویی کوتاه گفت: «تتلو آنقدر خودتو ناراحت نکن. من بالاخره یک روز به بارسلونا یا رئال میرم و توپ طلا رو می‌گیرم. وقتی توپ طلا را گرفتم، تمام مردم دورم را می‌گیرند و…»

علاوه بر آن، پدر آرات حسینی ویدئوی دیگری از او منتشر کرد که در آن، آرات می‌گوید: «الان داشتم فکر علی کریمی رو می‌کردم. همه رو دریبل زد. پیش کرنر رفت و به دروازه‌بان هم یک پا- دو پا و بعد گل زد. توی واقعی هم از این کار‌ها کرده. البته الان دیگه مربی شده، ولی بازم می‌تونه یک پا- دو پا و دریبل بزنه، ولی دیگه نمی‌تونه فوتبال بازی کنه. مربی شده و گذشته. خیلی خیلی دوستش دارم.»

اما کسان دیگری در  این حاشیه سازی دمیدند و به ماجرا دامن زدند از جمله سوشا مکانی دروازه بان پیشین پرسپولیس که با انتشار  یک استوری هواداران علی کریمی را تحریک کرد.

علی کریمی با وجود چند روز پر سروصدا تن به حاشیه نداد و سعی کرد خودش را از این بازی کنار بکشد. او آرات حسینی را از بلاک خارج کرد و در اینستاگرام خود نوشت: «باور کنید دنیا خودش به اندازی کافی مهارت دارد که دل آدم را به درد بیاورد. کاش علت حال خوب یکدیگر باشیم.»
پست گلایه آمیز پدر آرات  حسینی به علی کریمی
پدر آرات نیز امروز در گفت و گویی با روزنامه شهروند توضیحاتی درباره ماجرا داده است، اما واضع است که از عدم حمایت کریمی از آرات ناراحت است.

او گفت: «آرات اصلا در جریان این اتفاقات نیست و اجازه ندادم متوجه شود. من هم تصمیم گرفتم دیگر در فضای مجازی هیچ عکس‌العملی نشان ندهم تا ماجرا خاتمه پیدا کند.»

او سعی کرد که از تتلو دفاع نکند، اما لحن و بیانش نسبت به کریمی گلایه آمیز بود. “آرات بار‌ها برای علی کریمی ویدیو گذاشته و او را دوست دارد. واکنش آن خواننده هم در این میان این بود که چرا وقتی یک پسربچه ٥، ٦ساله برایت این‌قدر ویدیو روی صفحه‌اش می‌گذارد، یک کامنت هم برایش نمی‌گذاری. آرات هر‌سال تولد علی کریمی را تبریک گفته و بهترین حرکات را به خاطر او انجام داده، اما انگار استوری آن خواننده باعث ناراحتی کریمی شده است.”

او افزود: «رافائل واران با ٥٠‌میلیون فالوور آرات را فالو کرد و ما حتی پیامی هم برای او نگذاشتیم، اما برای علی کریمی بار‌ها ویدیو ضبط کردیم. بازهم خداراشکر که آرات از این ماجرا‌ها خبر ندارد. من هم دیگر مسأله را رها کردم!»

با فروکش کردن ماجرای آرات و کریمی این بار تتلو وارد بازی تازه ای شده و علی دایی را به بهانه آرات مورد حمله قرار داده است.

ماجرای آرات حسینی فقط به این مسائل ختم نمی‌شود در روز‌های گذشته کاربران زیادی پدر او را متهم به کودک آزاری کرده اند و می‌گویند او کودکی را از فرزندش گرفته است. اما پدر آرات اعتقاد دیگری دارد و می‌گوید: “کار‌هایی که آرات می‌کند، طبیعی نیست و به همین خاطر خیلی از کشور‌های دنیا و باشگاه‌های بزرگ اروپا به دنبال او هستند. پس طبیعی است که برخی مرا متهم کنند و اتهاماتی هم به من بزنند، چون تا قبل از این چنین چیزی را ندیدند.”

او افزود: “پشیمان نیستم. به نظرم من راه درستی رفتم و برای پسرم زحمت کشیدم که در آینده نتیجه‌اش را می‌بینم. من باید مراقب او باشم تا ذهنش بزرگ شود و خودش بتواند تصمیم بگیرد. ”

 

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. باید تاسف خورد برای بابای آرات به خاطر این داروها و کارایی که با اون طفل معصوم کرده و اون تتلوی معلوم الحال
    بابا شما رو چه به اسطوره پرسپولیس
    یکی باید به اون تتلو بگه تو خر کی باشی برادر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا